wtorek, 30 lipca 2013

Wakacyjne pokazy, warsztaty i dostawy

W czasie wakacji nasza aktywność nie słabnie.
W czwartek spodziewamy się dostawy drewienek: skrzyneczek, kuferków, pudełek, tac, korali, plakietek, deseczek, tryptyków (!),  chusteczników itp.

W piątki zapraszamy na spotkania warsztatowe z serii krótkich spotkań wakacyjnych. Tym razem tematem Decoupage będzie "Transfer i wielokolorowa przecierka" + efekt stencil. Koszt 70zł, czas 2,5godz. (zaczynamyo godz. 11:00).
Aktualny grafik na naszym blogu w zakładce "Kreatywny Rozkład Jazdy"

Przypominam o cyklicznych, cotygodniowych PONIEDZIAŁKOWYCH POKAZACH W KREATERII O GODZ. 17:00. Spotkania pokazowe są bezpłatne. Na pokazach prezentujemy różne techniki ozdabiania, dekorowania i upiększania naszego otoczenia. Można podejrzeć, podgapić i naumieć.
Pracujemy na naszych przedmiotach, ale można również przynieść nam coś do udekorowania i zaufać, że ładnie ozdobimy :) uf, uf :) Jest w tym szczęściu haczyk - ta rzecz musi u nas zostać przez conajmniej 2 tygodnie... ha, ha - nie ma tak łatwo... wiem, jaka to udręka, bo po warsztatach piątkowych, czy sobotnich nie chcecie zostawić swoich prac do wyschnięcia zaledwie do poniedziałku. (nie wstawiam tu uśmiechniętych buziek )

Tematem następnych poniedziałkowych pokazów będzie papierowa wiklina  - świetna sprawa do domu, mozna ozdobić na wiele sposobów, m.in. decoupage, w klimacie scrapbooking czy jakkolwiek - pokaz poprowadzi pani Ania B.
Ja wsiąkłam zupełnie i nie pozwalam wyrzucić żadnej prawdziwej gazety - bo tylko takie wchodzą w grę. Ogólnie to od jakichś 11 lat zostałam śmieciarą, której wszystko może się przydać i jak tylko zdrowy rozsądek weźmie górę, porządek na chwilę zapanuje, pozbędę się kilku śmieciuszków, to za jakiś czas okazuje się, że ten śmieciuszek jest mi okropnie potrzebny i żałuję, że to wyrzuciłam...czy ktoś ma tak samo?! Pocieszcie, czy znacie temat? :)
Jak tylko zrobię fotki papierowych wyplatanek, zaraz wstawię poniżej.

A oto foto relacja z ostatnich pokazów poniedziałkowych z wykorzystaniem sznurków TwistArt- woreczki na biżuterię, drobiazgi, prezent, czy zapachy do szafy.
 Pokaz prowadziła Renia ( pasjerenaty.blogspot.com), fotki udostępniła nam Jadzia T.-K.
i papierowa wiklina:


2 komentarze: