wtorek, 10 września 2013

Można pogłówkować, bombki akrylowe... i w sprawie sobotnich warsztatów z papierowej wilklinyNa Powertexowym regale mamy sporo główek do naszych cudnych anielic - zapraszamy.

Jak obiecałam, to ogłaszam, ze pod koniec tygodnia będzie dostawa akrylowych bombek (może we czwartek)- nie wiemy ile tego będzie w tym "rzucie" więc, jeśli ktoś potrzebuje, proszę o składanie "rezerwacji:" na e-mail biuro@kreateria.pl - będziemy odkładać ;) - możemy również wysłać.

W sobotę zapraszam w imieniu Pani Ani B. na warsztaty z papierowej wikliny - dla osób, które przyniosą swoje rurki z gazet cena 30zł, jeśli ktoś nie chce robić rurek, nie umie, nie może - Pani Ania przygotuje rurki - wówczas cena za warsztaty to 40zł.

Przypominam również, że w sobotę równocześnie (w drugiej :) izbie) odbędą się warsztaty Decoupage crackle 2-składnikowe, startujemy o godz. 10:30 (trzeba liczyć ok. 4-5godzin), cena 160zł.

Zapraszam !!!

Do końca tygodnia kilka jeszcze dostaw m.in. z papierów do transferu świątecznych (cudne - zobaczycie), wykrojników itp itd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz