piątek, 22 listopada 2013

Świątecznie coraz bardziej

Rozkręcamy się świątecznie. Bombki przezroczyste i styropianki są już od września w sprzedaży, aktualnie możemy Wam zaoferować kilka rozmiarów w obu rodzajach. Ponadto w przezroczystych formach mamy równiez krople w rozmiarze 14 i 18cm.
Papiery scrapowe w tematyce BN są stale w sprzedaży - raz więcej, raz mniej wzorów - w zależności od dostaw.
W ostatnich dniach pojawiło się sporo dodatków dekoracyjno-scrapowych bożo-narodzeniowych, m.in: mini choineczki, aniołki, śnieżynki, reniferki itp a także taśmy świąteczne, koraliki-perełkowe na sznurkach, pomponiki.
Mamy sporo wzorów makiet domków do bombek przestrzennych, oraz dodatków takich, jak śnieg, posyki -mikrokulki, brokaty, krzaczki, drzewka itp.
Dziś przyjechało sporo filców w arkuszach, naklejki tzw stickers, napisy: gratulacje, wesołych świąt, serdeczne życzenia, zaproszenie i inne oraz naklejki z motywami choinek, gwiazdek, aniołków, itp itd.
Dojechały również paski do quilling w zestawach mix kolorów.
Jest tez trochę nowych wzorów serwetek świątecznych do decoupage
Poza tym na bieżąco robimy porzadek w naszym katalogu internetowym www.kreateria.pl.

W poniedziałek kolejna dostawa, tym razem preparaty do decoupage i konturówki oraz papiery ryżowe Boże Narodzenie itp- zapraszamy.

Aha, nasza kochania Pani Ania B (od papierowej wikliny) przy współudziale poniedziałkowych Uczestniczek naszych pokazów, wyplata dla Kreaterii, super papierowo-wiklinową choinę - w tym roku będzie u nas świątecznie w klimacie  gazetowym - czyli recyklingowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz