środa, 26 lutego 2014

Warsztaty Powertex dziś i jutro, oraz papiery ryżowe do pisanek

Na dzisiejszych warsztatach Powertex przenikały się klimaty anielskie i afrykańskie, na koniec powstało jeszcze jajo.  Jutro znów warsztaty z tworzenia postaci, co napewno udokumentuję fotkami, więc zajrzyjcie jeszcze raz do tego posta jutro wieczorem.
Jeśli ktoś chciałby dołączyć do nas warsztatowo, zapraszam jutro na godz. 10:00 w sklepie Kreateria, tworzymy do godz. 15:00, są jeszcze dwa wolne miejsca.

W czwartek powinny zajechać do nas papiery ryżowe z drobnymi motywami - idealne na pisanki - różyczki, bukieciki, maczki, lawendy, portrety dzieci retro, damy retro itp miniaturki, poza tym farby akrylowe perłowe  -wiem, ze niektórzy czekają na nie od jakiegoś czasu oraz wiele innych preparatów i farb.
Wciąż mamy jeszcze kilka tubek białych matowych  konturówek (do ażurowych pisanek), więcej już chyba nie będzie, więc jeśli jest potrzeba, to zapraszam.

Dziś wystawiłysmy na półki piekne bawełniane koronki, częśc z nich jest juz wystawiona w naszym sklepie internetowym http://www.kreateria.pl w dziale "Scrapbooking/Koronki bawełniane"

Czekamy tez na tuby przezroczyste do pisanek oraz na redostawę wydmuszek gęsich - przypominam, ze przyjmujemy zapisy, nie będziemy już domawiać (Aga dostałam sms, ale chyba Ci nie odpisałam -  zapisałam Cię na tuby).

A teraz fotki z 26 lutego, czyli z dziś - warsztaty Powertex.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz