czwartek, 20 marca 2014

Co tam w trawie piszczy

Oj dawno mnie tu nie było, dawno. Bo i dzieje się u na style, że czasem nie wiadomo w co ręce włożyć a ok. 14:00 jeszcze żołądek się odzywa. Kawa zimna z rana została jeszcze w połowie nie wypita, więc czas sporządzić jakąś kanapkę i zapić zimną kawką..... brrrr nie lubię tak, ale czasem tak muszę :)
Zacznę od nieprzyjemności, aby zakończyć milo. Otóż znów próbowano się do nas włamać w efekcie mamy znów pokiereszowane drzwi, 2,5 godzinna próba dodzwonienia się na policję zakończyła się i tak wizytą na komisariacie. Wciąż nękają nas również zamierzchłe sprawy sądowe o regulamin z niedozwolonymi klauzulami tzw abuzywne. Sprawa ciągnie się już od prawie 2 lat, w sądzie mamy 4 pozwy, z czego 2 wygrane, ale 3 dni temu przyszła skarga kasacyjna z sądu apelacyjnego wniesiona do sadu najwyższego i już nie wiem, czy własnymi siłami uda mi się wybronić. Jeśli ktoś nie jest zaznajomiony to powiem tylko tyle, że np za zapis "nie odpowiadamy za nieterminowe dostarczanie przesyłek przez poczte lub kurierów" mamy takie pozwy. Przegrana sprawa kończy się kosztami rzędu ok 2-2500zł dla pozwanego. Wierzcie mi, że nie mam juz sił, a prowadzenie sklepu i płacenie wciąż nowych kar a do tego podatków i ZusÓW, czynszy, rachunków zaczęło mijać sie z celem. Ot taka dygresja ze strony czarnej rozpaczy. Nie wszystko wygąda tak kolorowo, jak wygląda.

Ale przechodząc do przyjemniejszych tematów.
Od marca odbywają się u nas spotkania wolontariackie i w ramach projektu dla kobiet ze schroniska Brata Alberta. Spotkania baaardzo twórcze. W naszej Galerii Kreaterii powstala wystawa Wielkanocna, ponad setka prac ( a moze nawet dwie setki) - zapraszamy do pooglądania i zainspirowania.

Ponadto odbywają się warsztaty, na które serdecznie zapraszamy, Kreatywne urodziny dla dzieci.
Od 21 marca na stronie IV Dolnośląskich Letnich Warsztatów Craftowych pojawi się nasz grafik warsztatowy, który zamieszczę również tutaj na naszym blogu.

Ponadto zapraszam również do oglądania naszych programów w TVP Wrocław "Zrób sobie dom", kolejne odcinki można oglądać w co drugą sobotę 10:20 na TVP Wrocław a archiwalne w internecie - linki są podane na naszym sklepie http://www.kreateria.pl

I to chyba na dziś wszystko.

Zdjęcia będą, ale potem :)

Do miłego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz