wtorek, 15 lipca 2014

Dawno, dawno temu ....

tu byłam, aż zostałam postawiona do pionu przez Klientkę P. Anię - i dobrze, bo rzeczywiście należało się. Skutek jest taki, że właśnie tu jestem i piszę do Was. Jeśli do Was nie piszę tu, to jestem na Facebooku - dlatego też zachęcam z tego miejsca, tych, którzy maja swój profil na Facebook - do polubienia naszej strony na FB. Tam publikowanych jest sporo nowości z życia sklepu, z tego co dzieje się na pokazach, konkursy itp - jesteście tam bardziej aktywni,niż na blogu, widzimy ile osób przeczytało wiadomości, ale nie zamierzam Was tu opuszczac.

Zapraszam was do Kreaterii na pokazy poniedziałkowe  - w wakacje pokazy trwają nadal. Każdy poniedzialek, godz. 17:00-18:00. Poniżej wstawiam fotki z ostatniego pokazu Powertex.
Zapraszam Was na nasze warsztaty, wkrótce zostanie opracowany nowy grafik, ale zgłoszenia przyjmujemy równiez na biuro@kreateria.pl - proponujcie swoje terminy i tematy, gdyz nam trudno trafic w Wasze wolne terminy. Do dyspozycji mamy następujące techniki: decoupage,utwardzacze  powertex, scrapbooking, filcowanie, soutache.

Mocno poszerzona zostala oferta wycinanek tekturkowych do scrapbooking oraz przybylo nam sporo nowych papierów do scrapbooking, koronek bawelnianych, rypsowych itp dodatków. W ofercie juz bombki świąteczne oraz domki do bombek przestrzennych - w tym roku równiez domki tekturkowe, już wycięte tylko do samodzielnego sklejenia i ew. podbarwienia. To wszystko w Kreaterii, więc zapraszamy :)

Przypominam jeszcze, że w wakacje jak co roku, sklep czynny od godz. pn-pt 11:00-18:00, sob 10:00-14:00.
Od września wracamy do normalnego trybu tj od godz. 10:00 pn-sob.

Zdjęcia z ostatnich pokazów i warsztatów Powertex oraz nowości do bombek przestrzennych - domki tekturkowe (wkrótce inne modele i dodatki do bombek)
Poweretx w Kreaterii - pokazy i warsztaty:


Zapraszam na facebook:

http://www.facebook.com/kreateriaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz