Warsztaty - po co?


Dlaczego warsztaty w Kreaterii?

Warsztaty prowadzimy od 2006 roku - na początku był to tylko decoupage. Z czasem wprowadzaliśmy do oferty nowe techniki, testowaliśmy produkty, nauka i doświadczenie szły w parze z upływającym czasem. Po drodze kilka szkoleń instruktorskich dla szlifu i odpowiedniego poziomu.
Dziś możemy zaproponować naszym Klientom warsztaty teoretyczno-praktyczne m.in. z:wszystkich poziomów decoupage(podstawy, postarzanie, cieniowania, złocenia, na szkle, transfer, na tkaninie itp); filcowania na mokro i sucho; scrapbookingu i cardmakingu - czyli projektowanie i wykonywanie kartek okolicznościowych, zaproszeń, albumów, ksiąg (gości, pamiątkowych, menu itp); techniki Powertex - utwardzacze i preparaty do tworzenia dekoracji dla domu i ogrodu; papierowej wikliny - techniki wyplatania; quillingu; soutache - haft sznurkiem i koralikami - u nas do tworzenia biżuterii i ozdób; dekoracje z elementami florystyki. Sklep współpracuje ze sprawdzonymi w swoich dziedzinach fachowcami, znanymi w światku "kraftowym" :) i dlatego możemy Wam zaproponować warsztaty na odpowiednim poziomie.
Proponując naszym Klientom warsztaty tematyczne oferujemy naukę techniki na wybranym poziomie, lata doświadczeń w przeprowadzaniu takich zajęć, pozwoliły na wypracowanie odpowiedniej organizacji pracy i sposobu przeprowadzania warsztatów.  Zdradzimy, które preparaty można wykorzystać w niekonwencjonalny sposób, co można zastąpić, jak połączyć techniki, aby uzyskać ciekawe efekty.

Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla grup 10-30 osób:
organizacja warsztatów przy udziale z ProMusica - Leszno;

hotel HolidayInn Wrocław - spotkanie z cyklu "Babskie sprawy";

cykl szkoleń dla bezrobotnych z UP Trzebnica (sierpień 2008);

cykl szkoleń dla bezrobotnych z UP Oleśnica (2009);

cykl warsztatów w Empik Renoma Wrocław (2010-2012);

cykl warsztatów w Empik Megastore Rynek Wrocław (2010-2012);

warsztaty na DLWC Kwiat Dolnośląski;

warsztaty dla grup nauczycielskich (przedszkola);

warsztaty dla grupy nauczycieli - gmina Kąty Wrocławskie;

warsztaty w ramach prywatnych integracji pracowników pewnej firmy w ramach odstresowania :)

od 2008 roku - cotygodniowe poniedziałkowe pokazy w naszym sklepie - zapraszamy w poniedziałki, godz. 17:00


ponadto:
redakcja merytoryczna kilku pozycji książek o tematyce decoupage - wydawnictwo ReadMe - w tym najważniejsza: Decoupage- wszystkie techniki" Marisa Lupato (red.meryt. Honorata Klukojć);

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty warsztatowej przygotowanej w Kreatywny Rozkład Jazdy lub przysłania nam zapytania o indywidualny termin - również dla warsztatów grupowych.


Lista aktualnych warsztatów znajduje się w
KREATYWNY ROZKŁAD JAZDY
Warsztaty w Kreaterii 
to możliwość poznania zarówno podstaw,
 jak i doskonalenia swoich umiejętności w technikach:

DECOUPAGE
POWERTEX
SCRAPBOOKING
CARDMAKING 
PAPIEROWA WIKLINA
FRYWOLITKA CZÓŁENKOWA
FILCOWANIE
SZYCIE 

Na kilkugodzinnych spotkaniach uzyskasz wiele informacji praktycznych, poznasz ciekawe tricki i sprawdzone sposoby naszych instruktorek. Pracujemy na profesjonalnych materiałach jak również  pokazujemy jak nadać przedmiotom - na pierwszy rzut oka - niepotrzebnym, nowe życie :)

Warsztaty indywidualne - istnieje możliwość umówienia się na warsztaty w tygodniu roboczym indywidualnie z instruktorem w naszym sklepie - zapraszamy do kontaktu na e-mail.Cena warsztatu indywidualnego, jest droższa o 30zł od warsztatów grupowych w danym temacie.
Kilka fotek z naszych warsztatów:

 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz